O nás

Soustředíme se na principy GMP

Víme, jak stresující může pro klienty být už jen porozumět GMP, natož pak vyhovět jejím podmínkám. Pokud jste v podobné situaci, zcela vás chápeme a jsme tu pro vás.

Z toho důvodu GMProject již téměř 30 let pomáhá firmám nejen splňovat, ale také nastavovat standard pro GMP (správnou výrobní praxi).

 

Hledáte partnera pro GMP?

Spolupracujeme také se státními orgány. Jedná se o vzájemnou spolupráci, kdy nás informují o změnách v legislativě a my je informujeme o aktuálních trendech dění ve farmaceutickém průmyslu. To nám poskytuje komplexní znalosti, praktické zkušenosti a povědomí o tom, co se děje ve farmaceutickém průmyslu.

Kromě farmaceutických společností spolupracujeme také s biotechnologickým, chemickým, zdravotnickým průmyslem, kosmetikou a doplňky stravy.

Když jsme tak dobří, proč tedy nejsme velká firma?

Jsme tak akorát. Dostatečně malí na to, abychom mohli předat know-how novým členům týmu, aniž by utrpěla kvalita. Díky našemu semknutému pracovnímu kolektivu jsme schopní si zachovávat své místo v čele branže. A to nám dává další výhodu. Jsme flexibilní a schopní se přizpůsobit neznámým situacím, pokud takové nastanou.

Má to však pár háčků.
Můžeme pracovat jen s klienty, kteří to s GMP myslí vážně.

 

Jste to vy?

Naši partneři

Děkujeme vám za spolupráci