24

Více než
24 let zkušeností

10

Více než
10 zemí světa

05

Více než
5 oborů a odvětví

Firma G. M. PROJECT má silný projekční tým, a zkušenou skupinu inženýrů a techniků pro řešení náročných staveb a technologických celků ve farmaceutickém průmyslu a zdravotnické výrobě. Vznikla v roce 1994 a své kořeny má ve farmaceutické firmě. Za tu dobu vybudovala profesionální systém inženýrských činností pro náročné klienty z farmaceutického průmyslu a příbuzných oborů. Firma vždy byla a je lídrem na trhu v oblasti GMP.

Firma G. M. PROJECT je typickou exportní společností. Exportuje cca 80% produkce do zahraničí. Má desítky spokojených náročných klientů v mnoha zemích střední a východní Evropy. K největším exportním teritoriím patří Slovensko, Litva, Lotyšsko, Rakousko, Polsko, Rusko, Turecko, Chorvatsko, Kosovo, Ukrajina i Irán.

Firma G. M. PROJECT se profiluje jako inženýrsky zaměřená firma s výraznou podporou specialistů pro farmaceutickou, biotechnologickou a chemickou výrobu. Typickými klienty firmy jsou farmaceutické společnosti vyrábějící hotové lékové formy nebo substance. Dalšími klienty jsou biotechnologické společnosti a obecně zdravotnický průmysl.

více zde

Kurzy

Aktuální veřejný workshop

Téma     Validace počítačových systémů

Termín   26.3.2019

Místo     Brno, hotel Holiday Inn

 

 

pozvánka  online přihláška  přihláška v PDF 

Aktuální firemní workshopy

Workshopy uspořádáme na míru v sídle vaší firmy nebo u nás v Opavě.

Témata

  • Pharmaceutical Quality Systems (PQS)
  • Quality Risk Management (QRM)
  • Validace počítačových systémů
  • ISO normy pro sterilizaci
  • Falšování léků

Objednávkový formulář

Připravujeme veřejný workshop

Validace počítačových systémů

26. března 2019

Brno, hotel Holiday Inn

 

Plánovaná témata

 

%MCEPASTEBIN%

Služby

® G. M. PROJECT 2019
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.
Další informace Souhlasím